Brak wydarzeń w kalendarzu
Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
23.jpg

XI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ

Rozwijanie poczucia przynależności do narodu i krzewienie patriotyzmu wśród młodych ludzi to główny cel Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej, który odbył się w naszej szkole 20 listopada 2019 r. Już po raz jedenasty na nasze zaproszenie odpowiedziały wszystkie placówki edukacyjne z terenu Gminy Zelów i w konkursie wzięło udział 30 uczestników. Młodzi wokaliści prezentowali się w czterech kategoriach wiekowych i uzyskali następujące wyniki:

 I kategoria – soliści z przedszkoli i klasy I

I miejsce:

Lena Błaszczyk – Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Marta Kopala – Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie

Michał Stańka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

II miejsce:

Wiktoria Pospiszył – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Aleksandra Gajda – Szkoła Podstawowa w Kociszewie

Cezary Chalczyński – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Uśmiechu” w Zelowie

Lena Borowiec – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

III miejsce:

Kornelia Krawczyk – Przedszkole Edukacyjne w Zelowie

Feliks Bistuła – Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie

Izabela Retkiewicz – Szkoła Podstawowa w Łobudzicach

 

II kategoria – soliści z klas II – III

I miejsce:

Maria Sobala – Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Błażej Grzegorczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

II miejsce:

Marcelina Grzelak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Ewa Retkiewicz – Szkoła Podstawowa w Łobudzicach

III miejsce:

Hanna Bednarek – Szkoła Podstawowa w Kociszewie

Lena Zelmozer – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

 

III kategoria – soliści z klas IV – VI

I miejsce: Karolina Jelińska – Szkoła Podstawowa w Kociszewie

Julia Urbaniak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

II miejsce:

Szymon Tosik – Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Weronika Sztanka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

III miejsce:

Kinga Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich

Oliwia Świerczyńska – Szkoła Podstawowa w Łobudzicach

 

IV kategoria – soliści z klas VII – VIII

I miejsce:

Adrian Szmigielski – Szkoła Podstawowa w Kociszewie

II miejsce:

Natalia Góralewska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Maja Głowacka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Krzysztof Rogut – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

III miejsce: Patrycja Krysiak – Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

                    Dominika Tosik – Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich

                    Kinga Szewczyk – Szkoła Podstawowa w Łobudzicach

 Wszystkim młodym artystom gratulujemy udanych występów. Dziękujemy im za zaprezentowanie pięknych pieśni i piosenek, za rozśpiewaną lekcję historii, patriotyzmu oraz za wzruszenia, których dostarczyli zgromadzonej publiczności.   

Do zobaczenia i usłyszenia za rok!

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj49
Wczoraj72
Bieżący tydzień336
Bieżący miesiąc878
Wszystkich43594