Brak wydarzeń w kalendarzu
Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
IMG_1330.jpg

Ferie zimowe w szkole? Czemu nie!

Choć w tym roku w czasie ferii nie mogliśmy liczyć na śnieg, nie pokrzyżowało nam to planów, aby ciekawie i aktywnie spędzić je w szkole. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zaczęliśmy od wyjazdu do kina Helios w Bełchatowie na film pt. „URWIS”. Podczas seansu dzieciom dopisywały świetne humory, a sam film bardzo podobał się uczniom i zyskał wśród nich same dobre opinie. Kolejny dzień obfitował w liczne atrakcje na terenie naszej szkoły. Uczniowie mieli okazję poczuć się jak młodzi Ninja Warrior, pokonując wymagający tor przeszkód rozstawiony na sali gimnastycznej. Kolejna grupa uczniów mogła w tym czasie sprawdzić swoje umiejętności i nauczyć się kilku nowych układów tanecznych. Inni uczniowie rozwijali swoje talenty plastyczne, poznawali nowe techniki tworzenia ciekawych prac z użyciem różnorodnych technik i uczyli się współpracy w grupie. Natomiast fani gier planszowych mogli sprawdzić swoje umiejętności rywalizując z innymi uczniami. Dodatkowo mogli rozwiązywać liczne łamigłówki i quizy. A na zakończenie dnia wszyscy uczestnicy mieli okazję zjeść ciepłą kiełbaskę z ogniska i mile spędzić czas na świeżym powietrzu. Ale to nie koniec! Ci, którzy mieli jeszcze niedosyt mogli kolejnego dnia wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich na naszej sali. Natomiast w czwartek do kina pojechali uczniowie klas IV - VIII na film pt. „Kickbokserka”.  Frekwencja, jak co roku dopisała, szkoda tylko, że nie zobaczyliśmy śniegu. Teraz czekamy na kolejne ferie.

  

 

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj71
Wczoraj82
Bieżący tydzień382
Bieżący miesiąc1385
Wszystkich48835