Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
23.jpg

Gminny Konkurs Plastyczny

b_500_500_16777215_00_images_szkolne_aktualnosci_kon_WFOSa_167225724_293525958792427_4035362232502681277_n.jpg

W ramach projektu współfinansowanego prze WFOŚ w Łodzi „O Ziemię dbam czyste powietrze mam”  przeprowadzono i rozstrzygnięto konkursy plastyczne. Oto wyniki  Gminnego Konkursu Plastycznego „O Ziemię dbam czyste powietrze mam”:

PROTOKÓŁ

Z ROZSTRZYGNIĘCIA GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„O ZIEMIĘ DBAM, CZYSTE POWIETRZE MAM”

 

  1. Powołanie komisji:

W dniu  29 marca 2021 r. powołuje się komisję do rozstrzygnięcia Gminnego Konkursu Plastycznego „O Ziemię dbam, czyste powietrze mam” w składzie:

 

  1. Mariola Głowacka – dyrektor szkoły
  2. Marzanna Kubik –  koordynator projektu
  3. Beata Szamota - nauczyciel
  4. Paulina Kuźniak - pracownik szkoły

 

  1. Komisja w składzie j.w. ustaliła, zgodnie z regulaminem konkursu poszczególne

miejsca nagrodzonych uczestników konkursu, którzy otrzymują nagrody książkowe o tematyce przyrodniczo - ekologicznej:

Lp.

Dane uczestnika

 

Nazwa placówki

Miejsca/

wyróżnienia

1.

1. Franciszek Krajda

2. Nikola Malcharek

 

3. Joanna Mendoń

4. Maciej Wieczorek

5. Szymon Nowicki

6. Zofia Klimczak

7. Jakub Sańda

8. Wiktoria Matys

9. Wiktoria Werner

10. Damian Radzimierski

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Łobudzicach –
Filia w Bujnach Szlacheckich

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

I

I

 

I

I

I

I

I

I

I

I

2.

1.Lena Buresz

2. Maja Knapik

3. Wiktoria Berut

4. Hanna Rudowska

5. Hanna Tarka

6. Natalia Krawczyk

7. Zofia Kalwińska

8. Hanna Pospiszył

9. Wiktoria Golanowska

10. Piotr Gwizdała

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

3.

1. Maja Szymańska

2. Łucja Chrzanowska

3. Noemi Ivamy

4. Lena Woźniak

 

5.Mikołaj Trębacz

6. Julia Tyluś

7. Ignacy Nowicki

8. Martyna Palusik

9. Paulina Kilańczyk

10. Wojciech Wejman

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Łobudzicach –

Filia w Bujnach Szlacheckich

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa w Kociszewie

III

III

III

III

 

III

III

III

III

III

III

4.

1. Zuzanna Świstek

2. Patrycja Wrzesiak

3. Ola Wiewiórowska

4. Szymon Kowalczyk

5. Antoni Kurek

6. Szymon Kowalski

7. Antoni Jachimowski

8. Klara Grzelak – Kubicka

9. Lena Adamczewska

10. Marcel Młynarczyk

11. Aleksandra Wange

12. Mikołaj First

13. Kornelia Krawczyk

15. Maja Tabaszewska

16. Oliwia Wolska

17. Oskar Spadliński

18. Szymon Waga

19. Natan Wilczek

20. Maja Kluka

21. Paulina Dominiak

22. Paulina Macek

23. Weronika Kędzierska

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

5.

1. Aleksandra Boczkiewicz

2. Piotr Błoński

3. Patryk Mielczarek

4. Miłosz Gajda

5. Amelia Sapela

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie

udział

udział

udział

udział

udział

 

 

PROTOKÓŁ

Z ROZSTRZYGNIĘCIA SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Kominek sprzyjający czystemu powietrzu”

 

 

  1. Powołanie komisji:

W dniu  26 lutego  2021 r. powołuje się komisję do rozstrzygnięcia Szkolnego  Konkursu Plastycznego „Kominek sprzyjający czystemu powietrzu” w składzie:

 

  1. Mariola Głowacka – dyrektor szkoły
  2. Marzanna Kubik – koordynator projektu
  3. Beata Szamota - nauczyciel
  4. Paulina Kuźniak - pracownik szkoły

 

  1. Komisja w składzie j. w. ustaliła, zgodnie z regulaminem konkursu poszczególne

miejsca nagrodzonych uczestników konkursu, którzy otrzymują nagrody książkowe
o tematyce przyrodniczo - ekologicznej:

 

Lp.

Dane uczestnika

 

Miejsce/wyróżnienie

1.

1. Bartłomiej Pawłowski

2. Maciej Wieczorek

3. Wiktoria Werner

4. Damian Radzimierski

5. Nikola Gral

6. Bartłomiej Baranowski

7. Oliwier Gocałek

8. Paulina Kilańczyk

9. Weronika Kędzierska

10. Zofia Klimczak

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

2.

1. Szymon Malinowski

2.Joanna Mendoń

3. Hanna Tarka

4.Patryk Świstek

5. Maja Zawiasa

6. Maja Kansy

7. Oskar Spadliński

8. Klara Grzelak –Kubicka

9. Julia Domagała

10. Jakub Sańda

II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

3.

1. Gracjan Gocałek

2.Szymon Oliński

3. Maja Skalska

4. Maria Sobala

5. Antoni Kurek

6. Filip Słomian

7. Adam Stanisławski

8. Paulina Dominiak

9. Filip Wieczorek

10. Kacper Kazimierczak

III

III

III

III

III

III

III

III

III

III

4.

1. Piotr Potasiak

2. Bartłomiej Gawlik

 

wyróżnienie

wyróżnienie

 
 

  

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

290616
DzisiajDzisiaj1116
WczorajWczoraj1166
Bieżący tydzieńBieżący tydzień1116
Bieżący miesiącBieżący miesiąc13109
WszystkichWszystkich290616